Kierowco! Sprawdź jakie utrudnienia czekają na Ciebie w czwartek

  • 25.04.2018, 10:19 (aktualizacja 25.04.2018 14:29)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook
Kierowco! Sprawdź jakie utrudnienia czekają na Ciebie w czwartek
W związku z zaplanowanymi na czwartek 26 kwietnia Ogólnopolskimi Zawodami Policyjnych Patroli Rowerowych na kierowców czekają utrudnienia w ruchu drogowym. Zamknięte będą ulice oraz parkingi.

W dniu imprezy od godz. 16.00 dla ruchu kołowego całkowicie zamknięte zostaną ulice: Rybaki, Kapucyńska, Kaznodziejska, Stary Rynek oraz częściowo: Krzywe Koło, gdzie wjazd będzie możliwy jedynie od strony Hotelu Gromada, Rządowej i Giełczyńskiej (od strony ulicy Dwornej).

Na ulicy Sikorskiego, w kierunku Mostu Hubala, do wyścigu wykorzystany zostanie odgrodzony od jezdni chodnik po lewej stronie, wraz z biegnącą tam drogą rowerową.

Odcinek trasy przebiegający poza drogą, na terenie przyległym do plaży miejskiej, zostanie wygrodzony taśmą ostrzegawczą.

Utrudnienia potrwają do godz. 19.00, ale poszczególne odcinki ulic mogą być włączane do ruchu już wcześniej.

W środę od godziny 20.00 zamknięte zostaną ponadto wszystkie parkingi wokół ulicy Stary Rynek. Parking naprzeciwko Kościoła Kapucynów (ul. Krzywe Koło). Wyłączone będą również miejsca parkingowe przy ul. Woziwodzkiej (obok kamiennych schodków oraz dolny parking z tyłu Urzędu Miejskiego).

Po zakończeniu zawodów policyjnych, około godz. 18:15, odbędzie się przejazd rekreacyjny rowerami miejskimi dla mieszkańców Łomży. Będzie się on odbywał jedynie przy zamkniętej ulicy Rybaki.

 

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe