Prezydent z rekomendacją na prezydenta

  • 21.05.2018, 15:55 (aktualizacja 21.05.2018, 19:25)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Prezydent z rekomendacją na prezydenta
Mariusz Chrzanowski otrzymał rekomendację wojewódzkich struktur Prawa i Sprawiedliwości jako kandydat na prezydenta Łomża w nadchodzących wyborach samorządowych. Ostateczną decyzję podejmą krajowe władze partii.

- Nic nie mogę powiedzieć do czasu ukazania się oficjalnego komunikatu – mówi Sebastian Łukaszewicz. - Może stanie się to w przyszłym tygodniu.

Tak naprawdę jednak, Jarosław Kaczyński, prezes PiS i jego współpracownicy z centrali przy Nowogrodzkiej w Warszawie, dają sobie czas nawet do sierpnia, aby wskazać kandydatów w większych, ale nie wojewódzkich miastach.

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, Mariusz Chrzanowski otrzymał rekomendację zarządu PiS (tworzy go około 40 osób, w tym m.in. posłowie, senatorowie i wojewoda), aby walczyć o swoją kolejną kadencję, jednomyślnie. Nie było zresztą większych kontrowersji także w przypadku pozostałych rekomendacji w miastach powiatowych regionu. Na Ziemi Łomżyńskiej PiS ma zadanie obronić mocny stan posiadania w w Kolnie i Wysokiem Mazowieckiem, czyli burmistrzowskie fotele, które zajmują Andrzej Duda i Jarosław Siekierko, a powalczyć o władzę w Grajewie i Zambrowie.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Paweł W.
Paweł W. 21.05.2018, 19:33
Bądźmy sprawiedliwi. Zrobił sporo. Nie czepiajmy się. Będę mu kibicował.

Pozostałe