Odszedł Józef Dąbrowski. Podlascy Ludowcy żegnają przyjaciela

  • 27.06.2018, 13:39 (aktualizacja 27.06.2018 13:46)
  • www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Odszedł Józef Dąbrowski. Podlascy Ludowcy żegnają przyjaciela
26 czerwca, w wieku 65 lat odszedł Józef Dąbrowski, prezes zarządu powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego w Zambrowie oraz przewodniczący Rady Powiatu Zambrowskiego.

Stefan Krajewski, prezes zarządu wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego, zarząd powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Zambrowie oraz Ludowcy z województwa podlaskiego składają rodzinie i bliskim wyrazy głębokiego współczucia.

Wystawienie ciala ś.p. Józefa Dabrowskiego odbędzie się 27 czerwca (w środę), o godzinie 16.00, w domu rodzinnym (Koce Basie 22, powiat wysokomazowiecki).

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się natomiast, 28 czerwca ( w czwartek), o godz. 10.00 wyprowadzeniem z domu żałoby. Następnie zostanie odprawiona Msza Święta w kościele p.w. św. Doroty Panny i Męczennicy w miejscowości Winna-Poświętna 8, skąd nastąpi odprowadzenie na miejscowy cmentarz.

www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe