Opera w Millenium. Dodatkowa projekcja

  • 03.07.2018, 15:12 (aktualizacja 03.07.2018, 15:19)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Opera w Millenium. Dodatkowa projekcja
Będzie dodatkowa szansa obejrzenia spektaklu operowego na kinowym ekranie. Kino „Millenium” organizuje 7 lipca o godz. 11:30 drugie spotkania z operą „Nabucco” Giusepee Verdiego w w wersji zarejestrowanej przez telewizję RAI w 1987 roku w słynnym teatrze operowym La Scala w Mediolanie.

Ogromne, przekraczające oczekiwania, zainteresowanie melomanów uczestniczących w wydarzeniach XXV Międzynarodowego Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo - Łomża 2018 wzbudziła nowa forma prezentowania dzieła muzycznego – kinowy pokaz przedstawienia operowego. Organizatorzy festiwalu oraz kino „Millenium” w Łomży planowali jednorazowy pokaz 5 lipca z pewnymi ograniczeniami wynikającymi z pojemności sali. Chętnych do udziału w muzycznym wydarzeniu okazało się jednak tak wielu, że powstał pomysł powtórzenia seansu 7 lipca.

A zatem: 7 lipca godzina 11:30- GIUSEPPE VERDI NABUCCO - Wielka włoska opera w IV aktach w oryginalnej wersji językowej, rejestracja telewizyjna RAI
spektaklu z 1987 roku Mediolan - La Scala.
Obsada:
Nabucco- Renato Bruson
Abigaile - Ghena Dimitrova
Zachariasz - Paata Burchuladze
Ismael - Bruno Beccaria
Fenena - Raquel Pierotti
Arcykapłan - Mario Lupieri
Abdallo - Ernesto Gavazzi

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe