Mieszkańcy jednak doczekają się remontu Niemcewicza

  • 10.07.2018, 08:50 (aktualizacja 10.07.2018, 09:06)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Mieszkańcy jednak doczekają się remontu Niemcewicza pixabay.com
Po informacji z ubiegłego tygodnia o  unieważnionym przetargu na remont ul. Niemcewicza, wczoraj został ogłoszony kolejny. W ten sposób realizację inwestycji będzie można rozłożyć na dwa lata, a prace mogą ruszyć już z końcem sierpnia.

Z informacji przekazanych przez Urząd Miejski wynika, że przetarg został unieważniony ponieważ wykonawca nie był w stanie dotrzymać wskazanego terminu realizacji, oraz z uwagi na oczekiwanie na dofinansowanie  z Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego, które ma wynieść 1 082 846 zł.

Wczoraj pojawiła się informacja o ogłoszonym kolejnym przetargu. Tym razem czas realizacji został wydłużony na 2 lata, a do końca 2018 roku ma zostać wykonanych 40% inwestycji.  

Zakres zadania obejmuje rozbudowę prawie 700-metrowego odcinka ulicy Niemcewicza wraz z budową i przebudową infrastruktury technicznej od skrzyżowania z ulicą Przykoszarową do skrzyżowania z ul. Zawadzką. Wybudowana i przebudowana ma być kanalizacja deszczowa, sieć wodociągowa oraz siec elektryczna. Ulica zyska tez nowe oświetlenie. Termin rozpoczęcia prac przewidywany jest na sierpień tego roku, zaś cała inwestycja ma być gotowa do końca września 2019. 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe