Michał Zarzecki nowym szefem młodych ludowców w podlaskim

  • 23.07.2018, 17:28 (aktualizacja 23.07.2018, 17:32)
  • www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Michał Zarzecki nowym szefem młodych ludowców w podlaskim FB/PSL
22 – letni Michał Zarzecki objął funkcję prezesa Forum Młodych Ludowców. Został wybrany podczas Wojewódzkiego Zjazdu Delgatów FML.

Dziękuję wszystkim za okazane zaufanie – mówił po wyborze nowy prezes podlaskiego FML. Jesteśmy młodym pokoleniem, które ma dosyć sporów między wiodącymi partiami. Chcemy wnieść do polskiej polityki skuteczne działanie, dialog, kompromis oraz patriotyzm. Chcę, byśmy jako młodzi członkowie PSL pokazywali, że polityka może być inna. Nie tylko opierająca się o słupki sondażowe, a o realną, merytoryczną pracę z ludźmi i dla ludzi - podkreślił Michał Zarzecki.

Podczas zorganizowanej konferencji Stefan Krajewski, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego w województwie podlaskim zwrócił uwagę, na to, że młodzieżówka ma bardzo szerokie prawa i przywileje.

-Może organizować konferencje, sympozja, spotkania czy wyjazdy. Nie zawsze musimy się ze wszystkim zgadzać, jak wiadomo młodość ma swoje prawa, ale musimy ze sobą współpracować – mówił Stefan Krajewski.

Michał Zarzecki urodził się 4 marca 1996 roku w Grajewie. Pochodzi z rodziny rolniczej o tradycjach patriotycznyc. Jest absolwentem Technikum Informatycznego w Zespole Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie. Ukończył szereg szkoleń i kursów z zakresu doradztwa, zarządzania, ekonomii, a także administracji.

Od 2017 roku prowadzi gospodarstwo rolne ukierunkowane na produkcję mleka. Od 2014 roku należy do Polskiego Stronnictwa Ludowego. Pełni funkcję Członka Zarządu Powiatowego PSL w Grajewie.

Należy do: Ochotniczej Straży Pożarnej w Żebrach, Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury, Związku Młodzieży Wiejskiej oraz Stowarzyszenia Sportowo-Jeździeckiego im.10 Pułku Ułanów Litewskich w Grabowie.

Bardzo chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne m.in. „Wielką Orkiestra Świątecznej Pomocy”. Ponadto jest Honorowym Dawcą Krwi.

Obejmując zwierzchnictwo nad FML w województwie podlaskim, Michał Zarzecki zapewnił, że da z siebie wszystko.

www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe