Piłkarskie wakacje na Orliku

  • 06.08.2018, 01:39 (aktualizacja 06.08.2018, 01:43)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Piłkarskie wakacje na Orliku
Od 30 lipca do 3 sierpnia „Moje Boisko Orlik 2012” przy ulicy Bernatowicza tętniło futbolowym rytmem . „Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej” przeznaczony był przede wszystkim dla dzieci, które spędzają lato w mieście.

Upalna pogoda towarzyszyła cały czas  zawodnikom zamieszkujący „starą” część naszego miasta. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z pięciu zawodników i bramkarza. Spotkania rozgrywane były systemem “każdy z każdym”.

Najlepsza okazała się drużyna „Niebieskich” z kapitanem Piotrem Bogdańskim na czele. W finale, który rozstrzygnął się dopiero po dogrywce, po zaciętym i wyrównanym boju, mistrzowie pokonali drużynę „Białych orłów” pod przywództwem Kacpra Zambrzyckiego. Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej.

Pamiątkowe koszulki i medale dla wszystkich zawodników ufundował dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży, Jerzy Łuba. Sędzią i głównym organizatorem turnieju był animator obiektu sportowo – rekreacyjnego „Moje Boisko – Orlik 2012" Wojciech Klimaszewski.

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe