Nowe życie i relaks w krainie, gdzie woda i zieleń. Zaczyna się Weekend Marzeń w Zbyszku w Nowogrodzie

  • 13.08.2018, 08:43 (aktualizacja 13.08.2018, 12:08)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Nowe życie i relaks w krainie, gdzie woda i zieleń. Zaczyna się Weekend Marzeń w Zbyszku w Nowogrodzie
Nowy Gród, Nowe Miasto a może raczej - Nowy Ogród. Proszę sobie wybrać. Każda nazwa jest prawdziwa i każda niesie własne znaczenie i zaproszenie Na początek na spotkania z Cleo i Zenkiem Martyniukiem.

Tak, jak wielu badaczy, jesteśmy przekonani, że organizm ludzki, a podobnie także niewielki organizm lokalnej społeczności, w najlepszy sposób sam siebie potrafi utrzymać w stanie równowagi, czyli zdrowia. Musimy zatem przyjąć, że dawni mieszkańcy terenów na styku dwóch rzek i puszczy wybrali najlepszą możliwą nazwę dla swojej osady, z kluczowym terminem "nowe". Nic zatem dziwnego, że my także chcemy dołożyć tu coś "nowego".

My, to znaczy nowi właściciele hotelu "Zbyszko" w Nowogrodzie. Nie byłoby nas nad Narwią i na skraju Puszczy Kurpiowskiej, gdybyśmy od dawna nie byli zafascynowani tym miejscem, zakochani w przyrodzie, ciszy, spokoju.

Stwarzanie "dogodnych warunków" aby organizm każdej wielkości odczuwał zadowolenie, błogość, a jeśli trzeba, to też dozę emocji, to nasza specjalność i misja.

Oferta Hotelu Zbyszko to:

58 POKOI Z ŁAZIENKAMI (20 już po remoncie, pozostałe w trakcie lub w przygotowaniu) Mówiliśmy, że będzie dużo nowego Łącznie posiadamy 134 miejsca noclegowe, za które trzeba płacić, ale nie tak wiele.

RESTAURACJA I SALA TANECZNA są - ma się rozumieć- po generalnym odnowieniu.

ODNOWILIŚMY (jakże by inaczej) NAJWIĘKSZĄ W REGIONIE WIATĘ - 1500 METRÓW KWADRATOWYCH. Jest ona w kolorze białym, posiada dwie strefy dla klienta VIP, dwa drink bary. Jest to świetne miejsce na organizację dużej imprezy plenerowej czy koncertu. Pod dachem może się spokojnie zmieścić 2000 osób na siedząco i nawet 3000 na stojąco. Wiata pozwala zarówno na stworzenie doskonałej imprezy masowej, jak również kameralnej uroczystości z pełną obsługa cateringową. Tego rodzaju przestrzeń łatwiej jest zaaranżować według potrzeb korzystających (np. na przyjęcia "tematyczne"), a o kilka kroków czekają na uczestników miejsca noclegowe w Hotelu Zbyszko.

STREFA RELAKSU PRZY BASENIE ORAZ DRINK BAR W SALI KOMINKOWEJ HOTELU ZBYSZKO

HOTEL OBSŁUGUJE EVENTY I IMPREZY FIRMOWE. Organizujemy również targi i wystawy. Posiadamy 3 hektary własnych terenów rekreacyjnych, idealnie nadających się do wypoczynku od miejskiego zgiełku.

RESTAURACJA HOTELOWA gwarantuje specjalności kuchni regionalnej kurpiowskiej jak również od niedawna kuchni gruzińskiej, które przygotowuje szef kuchni z Gruzji.

HOTEL POSIADA 2 SALE KONFERENCYJNE w pełni wyposażone i przystosowane do organizowania szkoleń i konferencji.

O PROFESJONALNYM ZAPLECZU, FACHOWEJ OBSŁUDZE, ŚWIEŻYM POWIETRZU, NIESKAŻONEJ PRZYRODZIE, POWSTAJĄCYCH - SALI FITNESS, SIŁOWNI I SAUNIE wspominamy tylko mimochodem, bo to oczywiste.

Nowy Hotel Zbyszko chce się z Państwem przywitać z mega rozmachem. Już 14 sierpnia zapraszamy na koncert Cleo. Będzie ogień i rytm.

Zaledwie kilka dni później, 18 sierpnia, przyjdźcie i przyjedźcie, bo będzie u nas Zenek Martyniuk ze swoim zespołem Akcent. Rozbuja nas tak, że Narew poniesie specjalne fale do Warszawy.

A następnego dnia, 19 sierpnia, przyda nam się nieco folkowego i festynowego klimatu podczas Niedzieli świętego Rocha w Skansenie Kurpiowskim.

Nowogród, Zbyszko, Narew i Ty. A jeżeli potrzebujesz jeszcz czegoś więcej? . To jest szansa, że znajdziesz to w Nowogrodzie, Nowym Ogrodzie krainy na styku wody i zieleni.

Serdecznie zapraszamy!

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mmmmm
Mmmmm 13.08.2018, 13:54
Większych bzdur to nie słyszałam ciekawe kiedy te remonty robiliście ???

Pozostałe