Łomża – Nowogród. Utrudnienia

  • 31.08.2018, 10:59 (aktualizacja 31.08.2018, 11:04)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Łomża – Nowogród. Utrudnienia znakidrogowe24.pl
Przez około miesiąc nie będzie można dostać się bezpośrednio ze Starych Kupisk do Jednaczewa. Kierowcy będą musieli wybierać trasę przez Łomżę.

Utrudnienia wiążą się z gruntownym remontem drogi wojewódzkiej 645 między Łomżą a Nowogrodem. Kolejnym etapem prac zapowiadanym przez wykonawcę (konsorcjum PBK Łomża, Unibep Bielsk Podlaski, BIK-Projekt Łomża) jest przebudowa ważnego skrzyżowania. Od 4 września zamknięty w związku z tym zostanie odcinek ulicy Jednaczewskiej – od ulicy Kolejowej w Kupiskach do Łomżyńskiej w Jednaczewie. Przewidywany termin zakończenia prac na tym odcinku to 2 października.

Wykonawcy inwestycji zapowiadają odpowiednie oznakowanie terenu prac, ale kierujący muszą zachować szczególną ostrożność i czujność. Ograniczenia prędkości, ruch wahadłowy – to niektóre z utrudnień.

Przebudowa drogi Łomża – Nowogród to jednak z najważniejszych w ostatnich latach inwestycji komunikacyjnych w powiecie łomżyńskim. Jest finansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego oraz z funduszy Urzędu Marszałkowskiego.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe