Wesołe pożegnanie wakacji w Kolnie

  • 4.09.2018, 08:27 (aktualizacja 04.09.2018 08:45)
  • www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Wesołe pożegnanie wakacji w Kolnie
Nadmuchiwane zjeżdżalnie, góra klocków do składania, malowanie twarzy, prażona kukurydza dla wszystkich to niektóre z atrakcji festynu rodzinnego w Kolnie. Na kilka godzin boisko przy szkole podstawowej numer 2 zamieniło się w wesołe miasteczko.

 -Wakacje rozpoczęliśmy festynem „Imieniny Jana z Kolna” . Piknikiem rodzinnym kończymy wakacje. Na festyn przyszły całe rodziny i bardzo nas to cieszy. Głównym organizatorem są pracownicy świetlicy środowiskowej Stokrotka. Warto przy tej okazji przypomnieć, że ta placówka funkcjonuje przez cały rok i jest dla wszystkich otwarta - podkreślił Andrzej Duda, burmistrz Kolna.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Festynowe zabawy prowadzili animatorzy z wyspecjalizowanej firmy Kulturobranie z Gdyni.

- W Kolnie bywamy często, chcemy przekazać pozytywną energię dzieciom przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Do wspólnej zabawy zachęcamy całe rodziny i mamy nadzieje że wywołamy uśmiechy na twarzy – powiedziała Grażyna Graszek, animatorka z Kulturobrania.

Atrakcji na festynie było tak dużo, że wszyscy przyszli tu z radością.

- Bardzo dobrze bawię się tutaj z moimi koleżankami – z uśmiechem mówiła Julka.

Na festyn najlepiej przyjść cała grupą.

- To bardzo dobry pomysł, tak dużo się tutaj dzieje. Byliśmy na zjeżdżalni teraz idziemy na cukrową watę - dodała Róża.

Wakacje się skończyła, wystartował nowy rok szkolny. W Kolnie miejskie placówki oświatowe starannie się do niego przygotowały. W efekcie reformy oświaty zmieniło się przeznaczenie budynku gimnazjum. Już w tym roku szkolnym powstały tam oddziały przedszkolne cztero i pięciolatków. W przyszłym roku zapadnie decyzja: czy będzie tam drugie przedszkole czy też przeniesiona zostanie tam jedna ze szkół podstawowych.

 

www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe