Dla przedsiębiorców

  • 18.09.2018, 23:01 (aktualizacja 18.09.2018, 23:07)
  • narew.info
Dla przedsiębiorców
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 20 września 2018 roku od godziny 11:00 w Pensjonacie Retro, przy ul. Nowogrodzkiej 157 w Łomży.

W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się m.in. o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, ubezpieczeń a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

W spotkaniu udział weźmie m.in. Wojciech Orłowski – Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku oraz Tadeusz Zysik – Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łomży.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Enterprise Europe Network, Banku Gospodarstwa Krajowego, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą do  dyspozycji uczestników.

W programie m. in. Zmiany i ułatwienia w prowadzeniu działalności gospodarczej – prezentacja Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii; 3*P w praktyce – podatkowe udogodnienia dla firm – prezentacja Ministerstwa Finansów; Konstytucja dla biznesu – ZUS dla biznesu – prezentacja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

narew.info

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe