Tory na Ostrołękę

  • 19.09.2018, 10:32 (aktualizacja 19.09.2018, 14:06)
  • LukeX
Tory na Ostrołękę turkol.pl
Już za miesiąc mieszkańców Łomży czeka wydarzenie, jakiego nie było od lat - przyjedzie do miasta pociąg. Osobowy.

Na stację (gdziekolwiek zostanie ustanowiona) 19 października około godz. 14:20 wjedzie pociąg pasażerski relacji Ostrołęka - Śniadowo - Łomża. Pobędzie u nas godzinę i wyruszy znów do Ostrołęki.

Przejazd pociągu zaplanowany jest w ramach wydarzenia Podlasie'18 - Pociągiem na pożegnanie jesieni!

"Pociąg na wszystkich odcinkach zestawiony będzie ze sprawdzonego taboru tj. spalinowego zespołu trakcyjnego MR+MRD. Jest to tabor gwarantujący wygodne i bezproblemowe podróżowanie i odwiedzenie ciekawych odcinków sieci kolejowej.  

W ciągu trzech dni pasażerowie odwiedzą na pokładzie pociągu specjalnego kilkadziesiąt stacyjek, w części umiejscowionych na mało uczęszczanych liniach lokalnych województw podlaskiego i mazowieckiego. Informujemy, że wybór taboru spalinowego jakiego dokonaliśmy wynika z długich analiz i jest wypadkową kwestii związanych z bezpieczeństwem przewozu pasażerów, komfortem pasażerów (w tym przede wszystkim zapewnienie ogrzewania składu), a także kosztami możliwych do wdrożenia rozwiązań" - piszą organizatorzy z Biura Turystyki Kolejowej TurKol.  

Szczegóły: na www.turkol.pl

LukeX

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
łomżynianka
łomżynianka 21.09.2018, 08:33
w Łomży koniec świata-pociągi wycofuje się tyłem lub muszą być dwie lokomotywy

Pozostałe