Uzbrojeni w rękawice i workii ruszyli, aby świat był piękniejszy

  • 24.09.2018, 20:08 (aktualizacja 24.09.2018, 20:14)
  • www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Uzbrojeni w rękawice i workii ruszyli, aby świat był piękniejszy UM Nowogród
Uczniowie klas IV-VIII i Gimnazjum Zespołu Szkół Samorządowych w Nowogrodzie wraz z nauczycielami sprzątali Nowogród i najbliższą okolicę.

Starsi uczniowie z opiekunami szli wzdłuż Narwi, od stadionu do mostu, przy schronie bojowym, a także sprzątali okolice czołgu. Inni udali się w kierunku schronu przy Szablaku. Młodsze klasy zadbały o czystość w centrum Nowogrodu i na przyległych ulicach.

- My uzbieraliśmy cały pokój - śmiali się uczniowie z klasy VIa i VIb, którzy w okolicy sceny znaleźli tapczan, telewizor a także dywany i szafki.

Worki pełne śmieci pozostawione przy głównych ulicach zostały zabrane przez Komunalny Zakład Budżetowy. Uczniowie, którzy kolejny raz uczestniczyli w akcji sprzątania świata, zobaczyli jak ważne jest dbanie o czystość i środowisko wokół nas.

W akcji sprzątania świata wzięło udział 221 uczniów Zespołu Szkół Samorządowych w Nowogrodzie wraz z opiekunami.


 

www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe