Już jest cieplej

  • 26.09.2018, 15:47 (aktualizacja 26.09.2018, 23:47)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Już jest cieplej
Jeśli chodzi o temperaturę za oknami, to już raczej do kwietnia czy maja wiele się nie poprawi, a sporo pogorszy, ale w łomżyńskich mieszkaniach będzie cieplej. Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, SM „Perespektywa” i Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, czyli najwięksi administratorzy budynków mieszkalny, skierowali wniosek o rozpoczęcie grzania do Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

- Zaczęliśmy od środy 26 września. Technologia ma swoje wymogi stopniowo w mieszkaniach w każdej części naszych osiedli powinny być ciepłe kaloryfery – mówią zgodnie Wojciech Michalak (ŁSM) i Leszek Konopka (Perspektywa).

Decydujące znaczenie mają prognozy pogody. Jeżeli nawet w ciągu najbliższych dni temperatura będzie przekraczać (choć raczej nieznacznie) 15 stopni Celsjusza, to nocami będzie niewiele powyżej 0. W dodatku swoje schładzające znaczenie będzie miał wiatr.   

- Na weekend nie możemy zostawić lokatorów w takiej sytuacji – dodaje prezes Wojciech Michalak.

U wszystkich głównych odbiorców ciepła w Łomży przełom lata i jesieni to okres podsumowań i rozliczeń poprzedniego sezonu grzewczego.

- Zima może była łagodniejsza, ale także długa. Dni grzewczych nie było mniej niż w poprzednich latach. Bilans jednak okazał się ogólnym rozrachunku korzystny dla lokatorów. Wielu będzie miało zwroty – podkreśla Wojciech Michalak, a podobną obserwację ze swojej spółdzielni ma także Leszek Konopka.

    

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe