Duże problemy sprawcy kolizji. Szczęście w nieszczęściu przy Zjeździe

  • 30.09.2018, 13:58
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Duże problemy sprawcy kolizji. Szczęście w nieszczęściu przy Zjeździe
Ta sytuacja mogła skończyć się tragicznie. Wczoraj około godziny 14:00 na parkingu sąsiadującym z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego oraz boiskiem, na którym trenują najmłodsi wychowankowie ŁKSu doszło do niebezpiecznego zdarzenia.

Młody kierowca BMW wyjeżdżał z pobliskiej myjni samochodowej i na łuku drogi stracił panowanie nad autem. Rozpędzone niemieckie auto uderzyło w trzy stojące na parkingu Chryslera, Mercedesa i Volvo. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Kierowca został ukarany dwoma mandatami karnymi na łączną sumę 1000 zł.

To jednak nie koniec problemów młodego mężczyzny. Jego pojazd nie powinien znajdować się na drodze, ponieważ nie posiadał aktualnych badań technicznych. Dlatego wszystkie straty będzie musiał pokryć z własnej kieszeni. 

Dyrektor łomżyńskiego WORDu Cezary Kisiel widząc zaistniałą sytuację, zadeklarował zamontowanie w tym miejscu progu zwalniającego. Co skutecznie powinno wyeliminować szarżujących na tym łuku drogi kierowców.

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe