Do wszystkiego doszedłem drogami Łomży i Ziemi Łomżyńskiej

  • 10.10.2018, 09:16 (aktualizacja 10.10.2018, 09:23)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Do wszystkiego doszedłem drogami Łomży i Ziemi Łomżyńskiej
Pracę w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Mieszkaniowej w Łomży Marek Olbryś zaczynał w 1987 roku, bo znał się na instalacjach sanitarnych i zarządzaniu nieruchomościami. Po prawie 32 latach na kolejnych szczeblach tej samej firmy – kierownik, zastępca dyrektora, dyrektor – wie już chyba wszystko, co o Łomży wiedzieć należy.

Od 20 lat wykorzystuje także swoją wiedzę i doświadczenie w samorządzie. W latach 1998 – 2002 w Radzie Miejskiej Łomży. Od 2006 roku w Sejmiku województwa. Przez kilka miesięcy na przełomie 2006 i 2007 roku był wicemarszałkiem. Obecnie jest wiceprzewodniczącym Sejmiku. Za zasługi dla lokalnej wspólnoty w 20-lecie samorządów wojewódzkich otrzymał z rąk prezydenta Andrzeja Dudy Srebrny Krzyż Zasługi.

Marek Olbryś – Zawsze dla Ziemi Łomżyńskiej

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe