Radosne „Gaudeamus” w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży  

  • 12.10.2018, 09:27 (aktualizacja 12.10.2018, 14:19)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Radosne „Gaudeamus” w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży
„Chcę stwierdzić bardzo wyraźnie: to My tworzymy tę uczelnię i przekonałam się o tym osobiście wiele razy. Od dzisiaj tworzycie ją także Wy". Dla Magdaleny Zach nie było to pierwsze publiczne wystąpienie na uczelni, ale pierwsze w roli przewodniczącej studenckiego samorządu, stąd może nieco emocji przy słowach skierowanych do koleżanek i kolegów rozpoczynających edukację.

Pięknych i wiele znaczących słów nie brakowało podczas inauguracji 15. roku akademickiego w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. "Dziękuję studentom pierwszego roku, którzy zaufali naszej uczelni i oczekują, że będziemy ich przewodnikami przez najbliższe lata" - powiedział profesor Dariusz Surowik, rektor PWSIiP.

"Ślubuję uroczyście że będę wytrwale dążyć do zdobywania wiedzy i rozwoju własnej osobowości..." - odpowiedziało słowami roty ślubowania kilkanaście pań i panów z grona około 700 studentów rozpoczynających studia na kilkunastu - praktycznych, jak zaakcentowała prowadząca uroczystość Jolanta Święszkowska - kierunkach w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Radosne "Gaudeamus...", dotknięcie rektorskim berłem ramienia każdego z nowych żaków, trzy mocne stuknięcia tym samym berłem w pulpit i rektor Dariusz Surowik uznał 15 rok akademicki uczelni za otwarty.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe