Zawadzka oficjalnie otwarta [FOTO]

  • 16.10.2018, 07:47 (aktualizacja 16.10.2018, 07:57)
  • www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Zawadzka oficjalnie otwarta [FOTO]
Mieszkańcy osiedla południe doczekali nowej drogi. W poniedziałek odbyło się oficjalne otwarcie nowego odcinka ul. Zawadzkiej. Inwestycja pn. „Uzupełnienie luki w połączeniach transgranicznych w granicach Łomży – ul. Zawadzka odc. II i I” była realizowana ze środków unijnych pochodzących z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.

Około 1000-metrowy fragment od Przykoszarowej do Szosy do Mężenina kosztował ponad 14 mln zł z czego 85% środków pochodziło z dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego.To jedna z ostatnich zakończonych inwestycji obecnej władzy, długo wyczekiwana przez mieszkańców. Jak podkreślał prezydent Mariusz Chrzanowski budowa tej drogi nie należała do najłatwiejszych, ale udało się. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło poseł Bernadety Krynickiej, członka Zarządu Województwa Podlaskiego Stefana Krajewskiego, radnych miasta Łomża, wykonawcy prac i okolicznych mieszkańców. Ulicę poświęcili wspólnie ks. parł. dr Wojciech Nowacki, proboszcz parafii pw. Bożego Ciała oraz ks. kan. Andrzej Godlewski, proboszcz parafii pw. Krzyża Św.

www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe