Miastu na dowidzenia....

  • 17.10.2018, 15:34 (aktualizacja 19.10.2018, 08:02)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Miastu na dowidzenia....
Licznik zatrzymał się na LX. Do numerowania sesji Rady Miejskiej Łomży używa się tradycyjnie cyfr rzymskich, a zatem okazało się, że radni obradowali 60 razy w okresie minionych czterech lat.

Średnio zatem wypada więcej niż jedna sesja w miesiącu, ale sprawiło to kilka okresów nagromadzenia szczególnie pilnych spraw, bo na ogół radni spotykali się właśnie w miesięcznym rytmie. Ostatni raz  pokazał w skondensowanej formie całą kadencję. Było trochę merytorycznego sporu o to czy miejskie nieruchomości inwestorom należy sprzedawać, czy przekazywać w wieczystą dzierżawę  (zwolennicy obu rozwiązań mają swoje argumenty), ale także gadulstwa.

Na koniec jednak było wiele milszych akcentów. Podziękowania i gratulacje przekazywali sobie radni nawzajem, a przewodniczący Wiesław Grzymała wszystkim. Witold Chludziński obdarował kwiatami koleżanki radne oraz panie, które pracują przy obsłudze Rady Miejskiej.

Szczególnie pięknie zabrzmiały życzenia, aby niezależnie od wyników wyborów, każdy z radnych kadencji 2014 - 2018 nie stracił zapału w pracy dla Łomży.

Ostatnie posiedzenie Rady Miejskiej było ostatnim w takim kształcie osobowym. Z grona samorządowców o ponowny wybór nie ubiegają się bowiem O ponowny wybór nie ubiegają się bowiem Anna Maria Godlewska i Łukasz Kacprowski  (oboje 4 lata temu weszli do Rady z list PiS). Pozostali walczą...

Rada Miejska Łomży w kadencji 2014 - 2018 pracowała w składzie:

Wiesław Tadeusz Grzymała, przewodniczący

Alicja Konopka i Janusz Mieczkowski, wiceprzewodniczący                  

Maciej Borysewicz, Ewa Chludzińska, Witold Chludziński, Ireneusz Cieślik, Dariusz Domasiewicz, Hanka Gałązka, Anna Godlewska, Irena Gorzoch, Marianna Jóskowiak, Łukasz Kacprowski, Wanda Mężyńska, Jan Olszewski, Stanisław Oszkinis, Zbigniew Prosiński, Elżbieta Rabczyńska, Edyta Śledziewska,  Lech Śleszyński, Andrzej Wojtkowski, Tadeusz Zaremba, Adam Zwierzyński.

Kadencje zaczynali w składzie Rady także: Bernadeta Krynicka (odeszła po zdobyciu mandatu poselskiego). Bogumiła Olbryś i Andrzej Modzelewski ( odeszli w związku z objęciem stanowisk dyrektorskich w miejskich jednostkach).      

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe