Pamiętajmy o Sejmiku

  • 19.10.2018, 14:42 (aktualizacja 20.10.2018, 17:01)
  • www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Pamiętajmy o Sejmiku
Idąc na wybory myślimy o kandydatach na radnych miasta i prezydenta Łomży. To nasz łomżyński samorząd. Ale pamiętajmy, że głosujemy także na kandydatów do Sejmiku Województwa.

Przyzwyczailiśmy się w Łomży do wyremontowanych dróg, stadionu, bulwarów, nowych muzeów, ścieżek rowerowych. Czyste i ładne pływalnie stały się normalnością. Odpowiednio oświetlone i wyremontowane zabytki pokazują piękno miasta nocą. Jadąc w kierunku Myszyńca, Przytuł czy Mężenina jedziemy po dobrych drogach. Wkrótce ruszy rewitalizacja kolei. Nasz szpital dzięki milionowym inwestycjom zdobywa wysokie stopnie referencyjne. Rozwijają się pozostałe należące do sejmiku instytucje - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Pogotowie Ratunkowe, Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień oraz Centrum Edukacji Nauczycieli.

Park Przemysłowy przy ul. Wł. Sikorskiego tętni życiem, a kilkudziesięciu łomżyńskich przedsiębiorców otrzymało dotacje na rozwój swoich zakładów. Kilkuset młodych ludzi otworzyło własne firmy. Łomżyniacy korzystający z komunikacji miejskiej jeżdżą wygodnymi autobusami

Tak najkrócej mogę przedstawić swoje zaangażowanie w rozwój Łomży w związku z pełnieniem funkcji radnego, Przewodniczącego Sejmiku, a wcześniej członka Zarządu Województwa.

To dzięki wsparciu finansowemu z Unii Europejskiej, które jako Samorząd Województwa przeznaczałem i przeznaczam na rozwój Łomży, nasze życie jest coraz bardziej komfortowe.

Ale też wiem, że jest jeszcze wiele do zrobienia, dlatego ta następna kadencja Sejmiku musi zostać dobrze wykorzystana dla rozwoju Łomży.

Liczę na Państwa głosy, aby moje samorządowe doświadczenie w Sejmiku wykorzystać dla Was.

 

Przewodniczący Sejmiku Województwa

Jacek Piorunek

www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe