Uścisk ręki, zaświadczenie, uśmiech. Jeszcze ślubowanie i radni Łomży mogą brać się do pracy

  • 24.10.2018, 17:58 (aktualizacja 24.10.2018, 18:06)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Uścisk ręki, zaświadczenie, uśmiech. Jeszcze ślubowanie i radni Łomży mogą brać się do pracy Alicja Konopka to rekordzistka. W Radzie Miejskiej Łomży zaczyna już siódmą kadencję
Sędzia Stanisław Guziejko, przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej w Łomży, wraz z grupą osób, które współtworzyły komisję, przekazał najważniejsze tego dnia w Łomży nowiny i dokumenty – zaświadczenia o wyborze radnych miejskich kadencji 2018 – 2023.

- Życzę owocnej i przynoszącej zadowolenie pracy, a przede wszystkim spełninienia oczekiwań mieszkańców miasta - powiedział.

Ceremonia nie była rozbudowana. Wyczytywane były kolejne nazwiska, radni otrzymywali zaświadczenie, ściskali dłonie członków MKW i z uśmiechem wracali na miejsca na sali obrad Rady Miejskiej, gdzie jeszcze na ścianie pozostało przypomnienie, że poprzednia kadencja skończyła się na 60. sesji.

Procedura powtórzyła się w taki sam sposób w przypadku radnych doświadczonych, jak Alicja Konopka, która właśnie rozpoczyna swoją siódmą kadencję, jak i debiutantów jak Agnieszka Białobrzewska czy Piotr Serdyński.

Zaświadczeń nie odebrali tego dnia Mariusz Chrzanowski (walczy o prezydenturę i nie wiadomo jeszcze czy będzie radnym) oraz Zofia Kurkowska i Artur Nadolny.

Skład nowej Rady Miejskiej Łomży:

KWW Bezpartyjni Samorządowcy: Zbigniew Prosiński;

KKW Platforma .Nowoczesna Koalicja Obywatelska: Maciej Andrzej Borysewicz, Stanisław Oszkinis, Piotr Serdyński, Edyta Śledziewska;

KW Prawo i Sprawiedliwość: Agnieszka Białobrzewska, Marek Dworakowski, Wiesław Tadeusz Grzymała, Marianna Jóskowiak, Tadeusz Kowalewski, Zofia Kurkowska, Jan Olszewski, Mariusz Tarka;

KWW Przyjazna Łomża: Dariusz Domasiewicz, Wojciech Michalak, Andrzej Podsiadło, Andrzej Wojtkowski;

KWW Mariusza Chrzanowskiego: Mariusz Chrzanowski (z zastrzeżeniem), Ireneusz Waldemar Cieślik, Hanka Gałązka, Andrzej Janusz Grzymała, Alicja Konopka, Artur Nadolny.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe