Zambrów zaprasza. Patriotycznie i kulturalnie

  • 07.11.2018, 11:24 (aktualizacja 07.11.2018, 12:23)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Zambrów zaprasza. Patriotycznie i kulturalnie
Warto w najbliższych dniach wybrać się do Zambrowa. Mieszkańców i gości czeka seria ciekawych wydarzeń związanych ze 100-leciem odzyskania niepodległości przez Polskę, ale także z kręgu dobrej muzyki i plastyki.
Szczególnie wiele się będzie działo w Miejskim Ośrodku Kultury, który zachęca do udziału w koncercie „Polska liryka wokalna” w sobotę 10 listopada o godz. 16:00 w „Cafe Muza”. Na wtorek 13 listopada o godz. 18:00 zaplanowane zostało otwarcie wystawy zaplanowane zostało otwarcie wystawy „Leguny w Zambrowie” w Regionalnej Izbie Historycznej. Cykl wydarzeń zwieńczy w piątek 16 listopada o godz. 18:00 wernisaż wystawy twórczości Ewy Jamiołkowskiej w Galerii Sztuki „Labirynt”.     
Między 9 a 11 listopada Zambrów świętować będzie także w różnorodny sposób 100-lecie Polski Niepodległej. Szczegóły na plakacie.    
Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe