Halowy Turniej Piłki Nożnej MOSiR Łomża z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości! [FOTO]

  • 13.11.2018, 11:08 (aktualizacja 13.11.2018, 13:03)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Halowy Turniej Piłki Nożnej MOSiR Łomża z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości! [FOTO]
11 listopada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zorganizował Halowy Turniej Piłki Nożnej. W ten sposób MOSiR postanowił uczcić wyjątkowy dzień, w którym przypadła 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę.

Jak informuje MOSiR, zainteresowanie turniejem było ogromne. Do turnieju zgłosiło się aż 16 zespołów, które na co dzień rywalizują w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej MOSiR Łomża. Kilka dni wcześniej Andrzej Modzelewski, dyrektor łomżyńskiego ośrodka sportu, w drodze losowania podzielił drużyny na cztery grupy.

W niedzielę o godzinie 9.00 w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ulicy Ks. Anny 18 najpierw zgromadzeni uczestnicy i kibice uroczyście odśpiewali Hymn Polski, po czym przystąpili do rozgrywek. Mecze grupowe i ćwierćfinałowe rozgrywane były systemem 1 x 12 minut, natomiast mecze półfinałowe, mecz o III miejsce i finał systemem 2 x 10 minut. Tego dnia nie brakowało emocji, bo wszystkie drużyny z determinacją walczyły o zwycięstwo. Sędzią głównym turnieju był Radosław Jemielity.

Do ćwierćfinału awansowały zespoły: DeSeniors, Demed, Trójkąt, BTS Szymańscy, Planet Cash, UniGlass, KS Biel Sonarol Jeziorko i Dantex.

W meczach półfinałowych Trójkąt pokonał DeSeniors wygrywając 4:0, a UniGlass wygrał z KS Biel Sonarol Jeziorko 2:0.

W meczu o III miejsce na podium DeSeniors dał z siebie wszystko wygrywając z KS Biel Sonarol Jeziorko 3:2. Trójkąt i UniGlass walczyły o I i II miejsce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 i zwycięzcą Halowego Turnieju Piłki Nożnej MOSiR Łomża z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości został zespół UniGlass! Gratulujemy!

Podczas turnieju najwyższej ocenionym Zawodnikiem MVP został Grzegorz Jankowski z zespołu DeSeniors. Najlepszym Bramkarzem okazał się Rafał Brzósko z drużyny Trójkąt. Niekwestionowanym Królem Strzelców tego turnieju był Michał Pardo z UniGlass. Puchary, medale i statuetki wręczył zawodnikom Andrzej Modzelewski- dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe