czwartek, 28 marca 2024 15:33

Kolejne sukcesy Czarnego Konia!

Po raz kolejny zawodnicy z Black Horse MMA Łomża pokazali klasę na zawodach rangi mistrzowskiej. Tym razem zawodnicy z klubu nad Narwią zmierzyli się z rywalami w Sochaczewie.

Patryk Wieryszko wywalczył brązowy medal w kategorii - Junior waga 66 kg. Po wygranych dwóch walkach w trzeciej uległ zwycięzcy tej kategorii wagowej. W zmaganiach - Mistrzostwa Polski Centralnej Turniej Full Contact waga 77 kg - Piotr Arnista zajął drugie miejsce. Zawodnicy z klubu Black Horse MMA co roku świetnie spisują się na zawodach w kraju jak i za granicą odnosząc duże sukcesy.

Warto przypomnieć, że Patryk Surdyn 24 listopada wraca do klatki i stanie przed szansą wywalczenia mistrzowskiego pasa organizacji ARMIA FIGHT NIGHT w kategorii koguciej.Całe wydarzenie transmitowane będzie na antenach Polsat Sport. Zapowiada się mocny pojedynek i jak zwykle niesamowite emocje.