Zbigniew Kalinowski z Odznaką Honorową Województwa Podlaskiego [VIDEO]

  • 16.11.2018, 12:23 (aktualizacja 16.11.2018, 14:46)
  • www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Zbigniew Kalinowski z Odznaką Honorową Województwa Podlaskiego [VIDEO]
Zbigniew Kalinowski prezes Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy otrzymał Odznakę Honorową Województwa Podlaskiego. Medal w czasie posiedzenia Rady Nadzorczej spółdzielni wręczył Stefan Krajewski, członek Zarządu Województwa Podlaskiego.

 - Odznaka Honorowa Województwa Podlaskiego należy się wszystkim osobom, które rozwiają nasz region. Prezes Zbigniew Kalinowski przyczynił się do rozwoju rolnictwa i przemysłu rolno - spożywczego. Wręczenie medalu jest okazją do przekazania podziękowań za tą pracę. Wiele osób w naszym województwie taką odznakę posiada i cieszę się, że prezes spółdzielni mleczarskiej w Piątnicy decyzją kapituły i zarządu województwa taką odznakę otrzymał - powiedział Stefan Krajewski członek Zarządu Województwa Podlaskiego.

Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy otrzymała wyróżnienie w raporcie najbardziej inspirujących firm Europy ogłoszonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Londynie.

- W ciągu 30 lat kilka firm mleczarskich w województwie podlaskim stało się liderami w kraju i Europie. Oczywiście każda ma inną ścieżkę rozwoju. My wybraliśmy najprostrzą w oparciu o rozwój organiczny. Podstawą było zapewnienie wysokiej jakości mleka do przetwórstwa. Poprzez zakup wysokiej jakości instalacji, najlepszego sprzętu i technologii dostępnych na świecie, uzyskaliśmy to że nasze produkty są bardzo wysokiej jakości. Stad wysoka pozycja marki Piątnica - tłumaczył Zbigniew Kalinowski, prezes zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy.

Do Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy należy także zakład produkcyjny w Ostrołęce.

 

www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Konrad
Konrad 18.11.2018, 13:04
Gratulacje!
Łomżanka
Łomżanka 16.11.2018, 21:26
Brawo, gratulacje!

Pozostałe