EDPOL Food & Innovation gra ,,Fair Play"

  • 27.11.2018, 11:58
  • www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
EDPOL Food & Innovation gra ,,Fair Play"
Firma EDPOL Food & Innovation Sp. z o.o. już po raz 11 odniosła sukces w ogólnopolskim konkursie "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2018, tym razem otrzymując aż potrójne wyróżnienie, wśród nich Nagrodę Główną. Prestiżową statuetkę odebrał Prezes Zarządu - Wojciech Dąbrowski podczas uroczystej gali w Warszawskim Centrum Expo XXI.

Nagrodę Główną "Przedsiębiorstwo Fair Play" otrzymują przedsiębiorstwa, które muszą być nie tylko wzorem do naśladowania, lecz także wyróżniać się na tle krajowych podmiotów. Spółka EDPOL była jedyną firmą z województwa podlaskiego nagrodzoną w tej kategorii.

Certyfikatem "Przedsiębiorstwo Fair Play", spółka EDPOL udowodniła, że można z sukcesem łączyć etykę z biznesem.

Kolejnym powodem do dumy jest tytuł "Ambasadora Fair Play w Biznesie" przyznany przewodniczącemu Rady Nadzorczej firmy - Edwardowi Dąbrowskiemu. Nagroda wręczana jest osobowościom polskiego biznesu z przedsiębiorstw będących wieloletnimi laureatami Plebiscytu. Dzięki uhonorowaniu nagrodą Edward Dąbrowski dołączył do Rady Ambasadorów Fair Play.

- Grajmy razem "Fair Play" i napędzajmy polską gospodarkę" - dodaje z uśmiechem Prezes Zarządu Wojciech Dąbrowski.

Wojciechowi Dąbrowskiemu i Edwardowi Dąbrowskiemu życzenia dalszych sukcesów zawodowych i szczęścia w życiu prywatnym oraz gratulacje w imieniu zarządu Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej przekazał jej prezes Grzegorz Rytelewski.

www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe