#WalczDaniel

  • 5.12.2018, 07:56 (aktualizacja 05.12.2018 08:00)
  • www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
#WalczDaniel
Mieszkańcy Łomży nie raz udowodnili, że potrafią jednoczyć się w słusznej sprawie. Wrzucają datki na hospicjum, renowację zabytków czy pieką ciasta by wspomóc osoby potrzebujące. Tym razem internet zalewa fala zdjęć oznaczonych hashtagiem #WalczDaniel. Wszystko po to, by podnieść wiarę młodego człowieka w sens walki o swoje życie.

Akcję organizuje Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Łomży, w tym opiekun Arkadiusz Rzepnicki.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

- Jestem opiekunem wyjątkowego chłopca o imieniu Daniel, któremu życie dało w kość. Historia Daniela w skrócie to: zaniedbania rodziców, umieszczenie w Placówce Opiekuńczo- Wychowawczej, rozłąka z rodzeństwem, śmierć ojca i najgorsze - choroba nowotworowa. Dwukrotna chemia, po której jest już Daniel wyniszczyła jego organizm, ale przede wszystkim psychikę. Daniel podjął decyzję, której nie potrafię zaakceptować. Odmawia dalszego leczenia, zabierając sobie tym samym szansę na życie – pisze w mediach społecznościowych Arkadiusz Rzepnicki. - I tu moja prośba o pomoc... Chcę zaatakować Daniela pozytywną energią przekazaną od Ciebie. Mimo, że być może go nie znasz, pozwól mu uwierzyć, że jest ważny i potrzebny na tym świcie. Daj mu siłę do walki. - kontynuuje opiekun.

Aby przekazać Danielowi swoje wsparcie wystarczy na zwykłej kartce napisać #walczDaniel, zrobić sobie z nią zdjęcie i wstawić na swój profil w mediach społecznościowych.

- Opisz to zdjęcie hasztagiem #walczDaniel. Jeśli chcesz nagraj film. Powiedz Danielowi, co myślisz, daj mu siłę. Tylko o to Cię proszę! Z całego serca zachęcam do włączenia się w tę akcję – dodaje Arkadiusz Rzepnicki.

W mediach społecznościowych pojawiły się już zdjęcia sportowców, pracowników urzędu miejskiego czy też po prostu łomżyniaków, którzy wierzą że Danielowi uda się wygrać z chorobą. 

My także mówimy #WalczDaniel.

 

 

www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe