Świąteczne miasto z Mikołajem

  • 5.12.2018, 12:36 (aktualizacja 05.12.2018 12:43)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Świąteczne miasto z Mikołajem
Prezydent Mariusz Chrzanowski zaprasza mieszkańców Łomży na „Mikołajki Miejskie” w czwartek 6 grudnia w godz. 9:00 – 15:00 na Starym Rynku.

- Mikołajkowa impreza dla dzieci wpisała się już w kalendarz łomżyńskich wydarzeń. Chcemy w ten sposób integrować naszych najmłodszych, budować poczucie ich tożsamości z naszym miastem oraz dać im możliwość atrakcyjnego spędzenia czasu i wprowadzić w klimat zbliżających się świąt – cytuje portal lomza.pl słowa prezydenta Mariusza Chrzanowskiego.
W tym roku „Mikołajki Miejskie” są organizowane przez Urząd Miejski wraz z „Planetą Asów” dla grup przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Z atrakcji będą mogły skorzystać również dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkoli lub szkół, a na Stary Rynek przyjdą ze swoimi rodzicami, babciami i dziadkami lub opiekunami.
W programie wydarzenia są zabawy integracyjne takie jak bieg z „kulą śnieżną” na tacy czy rzut prezentem do celu. Nie zabraknie animacji i konkursów na otwartej przestrzeni, a także quizu o Świętach Bożego Narodzenia i Świętym Mikołaju. W fotobudce można będzie zrobić zdjęcie z Mikołajem, jego pomocnikiem i z wykorzystaniem gadżetów świątecznych. W Laboratorium Świętego Mikołaja przeprowadzane będą zimowe eksperymenty, a na stoisku kreatywnego rękodzieła świątecznego będzie możliwość dekorowania pierniczków lukrem i kolorowymi posypkami oraz tworzenia małych, jadalnych dekoracji świątecznych. W programie jest również malowanie buzi w zimowe symbole, np. śnieżynki. Dla dzieci odważnych i umiejących śpiewać przewidziano kolędowe karaoke.
- Mam nadzieję, że przygotowane przez nas atrakcje, pozwolą w radosny sposób przeżyć dzień imienin Świętego Mikołaja – mówi prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe