Stary Rynek w świątecznym blasku [FOTO]

  • 5.12.2018, 19:06 (aktualizacja 05.12.2018 20:23)
  • www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Stary Rynek w świątecznym blasku [FOTO]
Zimowe iluminacje stanęły już na Starym Rynku w Łomży. Do kochanego nie tylko przez dzieci Misia Łomżatka i towarzyszących mu kolorowego pociągu, „cukierkowego” domku, czerwonej bombki oraz świecącego napisu „Wesołych Świąt”, w tym roku dołączyły retro Mikołaj na motocyklu i skrzydła anioła. W środę iluminacje oraz dekoracje świetlne na choince oficjalnie zapalił Prezydent Łomży.

Jak informuje Łukasz Czech z Urzędu Miasta w Łomży, w 2015 roku, decyzją prezydenta Mariusza Chrzanowskiego, na Starym Rynku po raz pierwszy pojawił się Miś Łomżatek i od tego czasu  miejsce to z każdym rokiem staje się coraz piękniejsze. – Podejmowane przez nas działania w tym zakresie są doceniane przez mieszkańców, o czym świadczy liczba osób odwiedzających naszą starówkę i fotografujących się przy dekoracjach. Potwierdzają to również wyniki konkursu „Świeć Się” organizowanego przez Energę – powiedział prezydent Mariusz Chrzanowski przypominając, że dwukrotnie Łomży udało się wygrać etap wojewódzki konkursu, dzięki czemu do potrzebujących z naszego miasta trafił sprzęt AGD o łącznej wartości 20 tys. zł. – Jest to doskonała promocja Łomży, naszej Starówki, jak również element sprawiający radość młodszym i starszym mieszkańcom naszego miasta – dodaje prezydent Chrzanowski.  
W tym roku przy choince ustawione zostały kolorowy pociąg, apetyczny cukierkowy domek, przestrzenna bombka ufundowana przez firmę PEPEES S.A. oraz świecący napis „Wesołych Świąt”, a także retro Mikołaj na motocyklu. Miś Łomżatek „przesiadł się” na skrzyżowanie ulic Farnej i Długiej, gdzie stanęły też anielskie skrzydła. Po raz trzeci w świąteczny klimat wprowadza mieszkańców także gwiazdkowa projekcja, która wyświetlana jest na fasadzie Ratusza.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe