Świąteczne Targi i Nutki w ROK

 • 07.12.2018, 12:42 (aktualizacja 07.12.2018, 12:48)
 • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Świąteczne Targi i Nutki w ROK
Przedsmak świąt dla wzroku, dotyku i słuchu. Regionalny Ośrodek Kultury przy ul. Małachowskiego w Łomży zamieni się w niedzielę 9 grudnia w miejsce wypełnione niezwykłą atmosferą.
ROK – Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego i Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa zapraszają tego dnia na Mikołajkowe Targi Twórczości Artystycznej 2018 oraz na VIII Festiwal Piosenki Świątecznej - Gwiazdkowe Nutki 2018. Oba wydarzenia w siedzibie Ośrodka w Łomży, ul. Małachowskiego 4 rozpoczynają się w niedzielę o godzinie 10.00. Nad obydwoma patronat honorowy sprawuje starosta powiatu łomżyńskiego Lech Marek Szabłowski.  
Targi Artystyczne organizowane są przez ROK od 2005 roku w formie Jarmark Wielkanocnego, a od 2008 roku również jako Targi Mikołajkowe. Targi umożliwiają twórcom prezentację swoich prac szerszej publiczności. Będzie można kupić oryginalne, wykonane ręcznie ozdoby świąteczne, świąteczne kartki pocztowe, biżuterię artystyczną, rzeźbę, obrazy.
Muzyczne preludium do świąt rozpocznie się również o godz. 10.00 w sali kameralnej ROK. 
Festiwal Piosenki Świątecznej „Gwiazdkowe Nutki” jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu łomżyńskiego oraz miasta Łomża. W konkursie mogą wziąć udział soliści i zespoły, od 4 roku życia. W danej kategorii wiekowej placówkę reprezentować może maksymalnie 3 podmioty wykonawcze.
Impreza jest organizowana z finansowym udziałem: Starostwa Powiatowego w Łomży, Urzędu Miejskiego w Łomży oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.
Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe