Szkoła, która ma tyle lat co niepodległa Polska

  • 27.12.2018, 00:44 (aktualizacja 27.12.2018, 00:49)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Szkoła, która ma tyle lat co niepodległa Polska GMNarew oraz SP Konarzyce
To był wyjątkowy rok dla całej społeczności Konarzyc, a przede wszystkim miejscowej szkoły. Gdy w całym kraju odbywało się świętowanie 100-lecia odzyskania niepodległości, w miejscowości odległej zaledwie kilka kilometrów od Łomży z dumą podkreślano: nasza szkoła powstała razem z niepodległą Polską.

Był to także rok innych ważnych rocznic, np. 90-lecia wybudowania szkolnego budynku, 75-lecia śmierci patronki placówki ppor. dh. Jadwigi Dziekońskiej pseudonim "Jadzia".

Jubileuszowe akcenty pojawiały się przez cały rok Szkoły Podstawowej w Konarzycach. Kulminacją była majowa specjalna gala, a zwieńczeniem widowisko jasełkowe przed świąteczno - noworoczną przerwą w nauce.

W przepięknym i wzruszającym spektaklu wzięła udział większość uczniów i przedszkolaków z Konarzyc. Wzruszenia i emocji nie kryli bliscy małych artystów, którym podziękowań i gratulacji nie szczędziła dyrektor Beata Michalak.    

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe