Poszukiwane śpiewające dziecko do dżungli

  • 02.01.2019, 14:32 (aktualizacja 02.01.2019, 14:36)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Poszukiwane śpiewające dziecko do dżungli OiFP
Poszukiwani są odtwórcy głównej roli dziecięcej w nowej bajce muzycznej „Księga dżungli”. „Na casting w dniu 15 stycznia 2019 roku zapraszamy odważnie i czysto śpiewających chłopców w wieku 9–11 lat” ogłasza Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku.

Spektakl w reżyserii Jakuba Szydłowskiego i z muzyką Jakuba Lubowicza miał premierę w 2016 roku na deskach Teatru Muzycznego „Roma”. Twórcy są dobrze znani białostockiej publiczności jako duet stojący za rewelacyjnymi bajkami „Adonis ma gościa” i „Brzydki Kaczorek”. W zeszłym roku Jakub Szydłowski wyreżyserował także na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej musical, który podbił serca starszych widzów – „Doktora Żywago”.

Na przesłuchania kandydatów OiFP zaprasza 15 stycznia 2018 roku o godz. 18:00 do Sali Kameralnej przy ul. Podleśnej 2. Chłopcy powinni być w wieku od 9 do 11 lat. Oczekiwana jest umiejętność śpiewania i odważnego podawania tekstu. Każdy z zainteresowanych powinien przygotować jeden fragment tekstu oraz dwie piosenki. Materiały do castingu oraz informacje, z którymi należy się zapoznać, znajdują się w zakładce

Zgłoszenia powinny być przygotowane i wysyłane przez opiekunów prawnych
kandydatów. Prosimy o nadsyłanie ich na adres: [email protected] do 10
stycznia 2019 do godz. 12.00. Bliższe informacje i dokumenty dotyczące castingu można znaleźć pod adresem: www.oifp.eu/o-nas/ogloszenia-i-przesluchania/casting-do-spektaklu-ksiega-dzungli/

Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń i wszystkim kandydatom życzymy powodzenia! - piszą organizatorzy.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe