Żubry zmierzają do Zambrowa [VIDEO]

  • 03.01.2019, 15:35 (aktualizacja 07.01.2019, 09:27)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Żubry zmierzają do Zambrowa [VIDEO]
Rok 2000 był pierwszym, za który przyznane zostały ZAMBROWSKIE ŻUBRY, a zatem można mówić o tradycji, która przeprowadziła ważne miasto regionu z XX w XXI wiek. Mimo upływu lat to nadal wydarzenie młode i przynoszące miłe zaskoczenia. A zatem czas na Nagrodę Burmistrza Zambrowa ZAMBROWSKIE ŻUBRY 2018. Zapraszamy do udziału - mówi burmistrz Kazimierz Dąbrowski.

Urząd Miasta w Zambrowie przypomina najważniejsze reguły tego wydarzenia. Zaczyna się od zgłaszania nominacji. Można to zrobić do 15 stycznia w następujących kategoriach:     

1) Najlepszy reportaż promujący Miasto Zambrów;

2) Najlepsza fotografia Miasta Zambrów;

3) Wydarzenie roku;

4) Osobowość roku;

5) Przedsiębiorca roku;

6) Najlepszy nauczyciel;

7) Najlepszy uczeń;

8) Najlepszy sportowiec;

9) Grand Prix Publiczności.

Wnioski w zamkniętej kopercie należy kierować do Biura Promocji Urzędu Miasta Zambrów na adres: Urząd Miasta Zambrów, ul. Fabryczna 3, 18-300 Zambrów dopiskiem ZAMBROWSKIE ŻUBRY w terminie do 15 stycznia 2019 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Nagroda jest przyznawana za osiągnięcia kalendarzowego roku poprzedniego (w tym przypadku 2018), za wyjątkiem kategorii Najlepszy Nauczyciel, gdzie pod uwagę bierze się całokształt pracy dydaktycznej oraz Najlepszy Uczeń, gdzie pod uwagę bierze się osiągnięcia w roku szkolnym.

Nominacje mogą proponować: radni Zambrowa, jednostki oświatowe, organizacje pozarządowe, parafie, redakcje telewizyjne, radiowe oraz internetowe, autorzy zdjęć, dyrektorzy placówek oświatowych, rady rodziców, rady pedagogiczne, samorządy szkolne, grupy co najmniej 30 mieszkańców  Zambrowa, grupy co najmniej 50 rodziców (w kategorii Najlepszy nauczyciel).

Laureaci w poszczególnych kategoriach będą wybierani przez mieszkańców i przyjaciół  Zambrowa w głosowaniu online, które odbędzie się w lutym  na stronie www.zambrowskiezubry.pl  oraz na formularzach dostępnych w różnych częściach miasta.

W kategorii Najlepszy uczeń decyzję o przyznaniu nagrody nadal będzie podejmowała 5 osobowa kapituła powoływana przez Burmistrza Zambrowa Regulamin, wzór wniosku i wiele innych informacji o ZAMROWSKICH ŻUBRACH można znaleźć na stronie www.zambrowskiezubry.pl

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe