Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie z nowym zwierzchnikiem

  • 04.01.2019, 10:03 (aktualizacja 04.01.2019, 10:08)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie z nowym zwierzchnikiem PODR Szepietowo
Od 2 stycznia Wojciech Mojkowski jest nowym dyrektorem Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Przez ostatnich 12 lat (trzy kadencje) pełnił funkcję wójta gminy Kobylin Borzymy.

Jak czytamy w nocie biograficznej opublikowanej na stronie PODR, nowy dyrektor ma 46 lat, wykształcenie wyższe, ukończył Akademię Rolniczo – Techniczną w Olsztynie (dzisiejszy Uniwersytet Warmińsko – Mazurski) na Wydziale Rolnictwa w zakresie Ekonomiki Rolnictwa. Jest czynnym rolnikiem, prowadzi gospodarstwo, w którym zajmuje się produkcją roślinną i hodowlą bydła mięsnego. Żonaty, ma jedną córkę.

Poprzedni dyrektor PODR Adam Niebrzydowski (od 2016 roku) również jest rolnikiem praktykiem w gminie Jedwabne. W jesiennych wyborach samorządowych zdobył tam stanowisko burmistrza.

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, który świętował w ubiegłym roku swoje 70-lecie, ma zasłużoną renomę jednej z najlepszych w swej dziedzinie placówek w Polsce. Słynie nie tylko z upowszechniania innowacyjnych rozwiązań w gospodarce rolnej, ale także jako organizator imprez targowych i wystawienniczych o randze ogólnopolskiej i regionalnej np. wystawy zwierząt hodowlanej, targów ogrodniczych czy święta kukurydzy.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe