Nowy/stary dyrektor WORD w Łomży

  • 08.01.2019, 09:11 (aktualizacja 08.01.2019, 09:18)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Nowy/stary dyrektor WORD w Łomży
Zarząd województwa zdecydował o zmianach na stanowiskach dyrektorów Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego w Łomży, Białymstoku i Suwałkach. Już po kilku dniach od odwołania poprzedników ośrodki otrzymały nowych szefów. W Łomży wrócił na stanowisko Mirosław Oliferuk.

Zarząd województwa uzasadnił zmiany kadrowe niezadowalającą dynamiką rozwoju ośrodków, zwłaszcza w zakresie dotychczasowych i planowanych inwestycji a także spadkiem przychodów we wszystkich trzech placówkach.

Jak informuje Urząd Marszałkowski, w poniedziałek 7 stycznia Marek Olbryś, wicemarszałek województwa, wręczył powołania nowym dyrektorom podlaskich Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego.

- Powodem zmian w podlaskich WORD-ach jest konieczność wprowadzenia usprawnień organizacyjnych i oszczędności – mówi Marek Olbryś, wicemarszałek województwa. – Wynagrodzenie wszystkich trzech nowych dyrektorów będzie takie samo, na poziomie najniższej pensji odwołanego dyrektora WORD.

Nowi dyrektorzy: Maciej Kudrycki w Białymstoku, Mirosław Oliferuk w Łomży i Marcin Kleczkowski w Suwałkach, otrzymali już powołania. Każdy z nich ma wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe w różnych dziedzinach, umiejętności organizacyjne i kompetencje zarządcze – podaje Urząd Marszałkowski.

Stosunkowo najłatwiej będzie zapewne objąć stanowisko Mirosławowi Oliferukowi w Łomży. 20 lat temu tworzył tutejszy Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i kierował nim do 2017 roku. Za swoje najpilniejsze zadania po powrocie uznaje analizę finansów jednostki w związku z zaplanowanymi inwestycjami.

Fot. Wrota Podlasia


 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ERROR
ERROR 08.01.2019, 15:28
dobra zmiana hahaha dla kolesi

Pozostałe