Na lodzie i w wodzie, czyli ferie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łomży  

  • 10.01.2019, 12:19 (aktualizacja 10.01.2019, 12:29)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Na lodzie i w wodzie, czyli ferie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łomży
Już niebawem uczniowie rozpoczną zimowy odpoczynek od szkolnych obowiązków. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza dzieci i młodzież na: ferie na Lodowisku „Biały Orlik” oraz półkolonie w Parku Wodnym!

Ruszyły już zapisy na obie formy atrakcyjnego wypoczynku i dobrej zabawy. Do wyboru są dwa terminy 5-dniowych turnusów: od 21 do 25 stycznia lub od 28 stycznia do 1 lutego.

Ferie na Lodzie” przy ul. Katyńskiej 3 to propozycja dla amatorów łyżwiarstwa w wieku od 7 do 14 lat. W godzinach 10.40 -11.30 (II wejście) zajęcia prowadzone będą przez animatorów sportów zimowych. Obejmować one będą gry i zabawy na lodzie oraz naukę i doskonalenie jazdy na łyżwach. Koszt turnusu (poniedziałek – piątek) wynosi 25 zł, plus ewentualna dopłata 20 zł za wypożyczenie łyżew.

W czasie "Ferii na Wodzie" w godzinach 12.00 – 14.00 lub 14.00 - 16.00 w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15, odbywać się będą gry i zabawy w wodzie dla dzieci od 7 do 14 roku życia, m.in.: wodne gry drużynowe, zjazdy rurą na czas czy wyławianie skarbów. Rozstawiony zostanie także DMUCHANY TOR PRZESZKÓD!!! Koszt turnusu (poniedziałek – piątek) wynosi 70 zł.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie deklaracji, którą należy złożyć w kasie obiektu do soboty poprzedzającej dany tydzień feryjny oraz uiszczenie opłaty. Deklaracja uczestnictwa dostępna jest w kasach Lodowiska oraz Parku Wodnego. Warto się śpieszyć, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona!

Poniżej regulamin oraz program.

Zapraszamy!

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe