Biegamy z sercem, z WOŚP i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji

  • 10.01.2019, 12:29 (aktualizacja 10.01.2019, 12:34)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Biegamy z sercem, z WOŚP i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji  MOSiR Łomża
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w kraju i w Łomży już za kilka dni. Wśród wielu wydarzeń, które mają pomóc w gromadzeniu pieniędzy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych jest 1. Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Łomża „Biegamy z sercem” organizowany przez jest łomżyński Sztab WOŚP przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Bieg odbędzie się w niedzielę 13 stycznia 2019 r. na Stadionie Miejskim w Łomży, przy ul. Zjazd 18. Biuro zawodów będzie czynne w dniu biegu od godziny 11.00 do 11.30 na terenie Stadionu. Oficjalne otwarcie zaplanowane jest o godzinie 12.00.

Program Biegu Charytatywnego przewiduje zawody na dystansach: bieg na 3 km (po bieżni stadionu) oraz bieg na 5 km (przełajowy, wokół stadionu).

W biegu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat. Zapisy potrwają do 11 stycznia na stronie internetowej organizatora: www.emclat.pl/bieg.

Po tym terminie dodatkowe zgłoszenia będą przyjmowane w godzinach pracy Biura zawodów.

Wpisowe wynosi minimum 30 złotych i uiszczane będzie w dniu Finału do wskazanej przez Organizatora puszki. Pieniądze będą w całości przeznaczona na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Zawodnicy otrzymają dyplomy, za metą także ciepły posiłek.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe