Adam i Piotrek ponownie walczą o miano najlepszych lotników w Polsce

  • 11.01.2019, 12:07 (aktualizacja 11.01.2019, 12:18)
  • www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Adam i Piotrek ponownie walczą o miano najlepszych lotników w Polsce
W 2018 roku zostali najlepszymi sportowcami lotniczymi w Polsce zdobywając Złotego Cumlusa 2017. W tym roku zdobyli ponowną nominację. Czy uda im się powtórzyć sukces sprzed roku?

Kiedy rok temu cała Polska szalała w prawdziwej euforii, bo o to Kamil Stoch zdobył pierwszy złoty medal na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w PyeongChang, Łomża świętowała sukces Adama Pupka i Piotrka Kozikowskiego – Złotego Cumulusa 2017. W tym roku motoparalotniowy duet z Łomży zamierza powtórzyć sukces. Potrzebuje jednak wsparcia.

Rok 2018 był dla Adama i Piotrka niezwykle intensywnym czasem. W przeciągu 12 minionych miesięcy zdobyli brąz (indywidualnie) na Mistrzostwach Świata w Tajlandii, złoto (drużynowo) również na Mistrzostwach Świata w Tajlandii i ponownie złoto, w tym przypadku narodowościowo na tych samych Mistrzostwach Świata w Tajlandii. To jednak nie wszystko. Do ubiegłorocznych sukcesów zalizyć można także brązowy medal (narodowościowo) na Slalomowych Mistrzostwach Świata w Egipcie, 3 miejsce na Mistrzostwach Polski we Wrocławiu, 3 miejsce na zawodach Pucharu Polski we Wrocławiu oraz 3 miejsce w Pucharze Polski.

To właśnie te sukcesy zadecydowały o tym, iż lotnicy z Łomży ponownie znajdują się w grupie sportowców walczących o Złotego Cumulusa 2018. Głosowanie już się rozpoczęło. Aby wesprzeć Adama i Piotrka trzeba wysłać SMS o treści: Cumulusy.7 pod numer 7268 lub zajrzeć na stronę www.cumulusy.pl i oddać głos.

Punkty za nominacje oraz zdobyte w tym etapie głosy są sumowane. Tylko 15 nominowanych przechodzi do finału. Ten etap głosowania trwa do 16 stycznia 2019 roku. Lista finalistów zostanie ogłoszona 17 stycznia, natomiast 25 stycznia zostaną wręczone nominacje zawodnikom podczas Cumulusy 2018 Open Day w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Od 18 do 31 stycznia 2019 roku będzie można głosować już tylko na 15 Finalistów. Czy wśród tej grupy znajdzie się duet z Łomży?

Obecnie Adam i Piotrek mają 521 głosów, co plasuje ich na 7 pozycji. To jednak może się zmienić. Wszystko zależy od wsparcia kibiców.

- W tym roku ponownie zostaliśmy nominowani w VI Plebiscycie na 10 najlepszych sportowców lotniczych CUMULUSY 2018. Jeśli wspieraszto co robimy – wyślij sms (raz dziennie). Dziękujęmy! Wspaniałego roku! - zachęcają do głosowania Adam i Piotrek.

www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe