Oszuści wyłudzają pieniądze w Łomży

  • 05.02.2019, 16:42
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Oszuści wyłudzają pieniądze w Łomży
- Dziś na terenie powiatu łomżyńskiego uaktywnili się oszuści. Dyżurny do chwili obecnej otrzymał 4 sygnały o tym, że próbowali wyłudzić oni pieniądze od osób starszych – informuje Ewelina Szlesińska, z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Jak relacjonuje oficer prasowy, do starszych osób dzwoniła "córka", która bardzo płaczliwym głosem informowała, że pilnie potrzebuje pieniędzy w związku z wypadkiem drogowym. Kobiecie nie udało się jednak wyłudzić pieniędzy. Osoby starsze orientując się, że to może być oszustwo - rozłączały rozmowę.  

W  tym przypadku osoby starsze zachowały zdrowy rozsądek i czujność. Jednak nie każda próba oszustwa kończy się fiaskiem. Tylko od początku roku pieniądze straciły dwie seniorki z Łomży, 5 i 30 tysięcy złotych. Dlatego funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży alarmują.

-Apelujemy o czujność, nie dajmy się oszukać. Co ważne, poinformujmy starszych członków swoich rodzin o mechanizmach stosowanych przez oszustów – apeluje Ewelina Szlesińska, z KMP w Łomży.

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe