Pracowity weekend Akademiczek

  • 06.02.2019, 11:02 (aktualizacja 06.02.2019, 11:09)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Pracowity weekend Akademiczek KU AZS PWSIiP Metal- Technik Łomża Anna Zielińska w akcji
Ligowy „triathlon” musiały zaliczyć w kilkadziesiąt godzin zawodniczki KU AZS PWSIiP Metal- Technik Łomża. Rozegrały trzy spotkania (dwa wyjazdowe i jedno we własnej hali) w rozgrywkach I ligi kobiet w tenisie stołowym. Spisały się dzielnie, choć (mamy nadzieję, że chwilowo) straciły pozycję liderek tabeli.

Jak relacjonuje Weronika Łuba z PWSIiP, serię spotkań „Akademiczki” z Łomży rozpoczęły w meczu wyjazdowym z drużyną Optima Polska DOJLIDY Białystok. W pierwszej rundzie wygrały z tym zespołem 7:3, w rewanżu, niestety, nie udało się powtórzyć wyniku. Gospodynie wygrały dokładnie takim samym wynikiem. Punkty dla Łomży zdobyły: Lizaveta Karasiova - 2 pkt i Aleksandra Jarkowska - 1.

Już następnego dnia zawodniczki AZS-u rozegrały kolejny wyjazdowy mecz. Gospodarzem spotkania był zespół MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka. Mecz od początku układał się po myśli łomżynianek, a całe spotkanie zakończyło się ich zwycięstwem 8:2. Punkty dla AZS zdobyły: Lizaveta Karasiova - 2.5, Aleksandra Jarkowska - 2.5, Anna Zielińska - 2, Weronika Łuba - 1.

„Maraton” łomżyński zespół zakończył w Łomży starciem z LKTS LUVENA Luboń. Pojedynek nie należał do najłatwiejszych. W I rundzie z pomocą Chinki Ren Bingran łomżynianki cieszyły się z minimalnego zwycięstwa 6:4. Tym razem podopieczne Wacława Tarnackiego wystąpiły bez Ren. Mecz był bardzo wyrównany, ale ostatecznie ponownie zakończył się wynikiem 6:4 dla AZS-u. Punkty dla Łomży zdobyły: Anna Zielińska - 1.5, Weronika Łuba - 1.5, Lizaveta Karasiova - 2.5, Aleksandra Jarkowska - 0.5.

Zespół KU AZS PWSIP Metal - Technik Łomża z dorobkiem 21 punktów zajmuje aktualnie pozycję wicelidera rozgrywek I ligi kobiet grupy północnej. Kolejne spotkanie Łomżanki rozegrają we własnej hali z KS GALAXY Białystok 10 lutego w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich ul. Księżnej Anny 18.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe