ARiMR ma ciekawe propozycje dla mniejszych gospodarstw [VIDEO]

  • 07.02.2019, 09:02 (aktualizacja 07.02.2019, 09:33)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
ARiMR ma ciekawe propozycje dla mniejszych gospodarstw [VIDEO]
W siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży odbyła się konferencja prasowa dotycząca najnowszych inicjatyw skierowanych do rolników. Spotkanie z mediami otworzył dyrektor regionalnego Oddziału Wiesław Tadeusz Grzymała, który także nawiązał do przypadającego w tym roku 25-lecia ARiMR.

 O szczegółach dotyczących naboru wniosków na działania związane z tzw. małym przetwórstwem np. mleka, mięsa czy owoców i warzyw oraz na restrukturyzację małych gospodarstw poinformowali Grzegorz Dariusz Chełmiński, zastępca dyrektora oddziału ARiMR w Łomży oraz Edyta Drągiewicz, zastępca kierownika Biura Wsparcia Inwestycyjnego oddziału ARiMR.

Szczegółowe informacje na temat najnowszych naborów można znaleźć także na stronie: www.arimr.gov.pl

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe