Jest drugi zastępca prezydenta Łomży - Andrzej Stypułkowski

  • 07.02.2019, 17:20 (aktualizacja 08.02.2019, 09:25)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Jest drugi zastępca prezydenta Łomży - Andrzej Stypułkowski
Od dłuższego czasu w mieście trwały spekulacje, kto mógłby sprawować stanowisko drugiego zastępcy prezydenta Łomży. Na „giełdzie” padały różne nazwiska i warianty. Sam Mariusz Chrzanowski tuż po ponownym objęciu prezydenckiego fotela wstrzymał się z powołaniem swojego drugiego zastępcy. Zmiany miały nastąpić wraz z reorganizacją łomżyńskiego magistratu. Po trzech miesiącach od wyborów na stanowisko zostaje powołany Andrzej Stypułkowski. To właśnie on będzie odpowiedzialny za edukację, kulturę i pomoc społeczną w mieście.

- To człowiek lojalny, do którego mam zaufanie. Jestem przekonany, że ta współpraca będzie owocna i przyczyni się do rozwoju naszego miasta i jego mieszkańców – przekonuje prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski dodając, że Andrzej Stypułkowski będzie również odpowiadał za wdrożenie nowej struktury organizacyjnej w podległych mu wydziałach i instytucjach.

Andrzej Stypułkowski ma 34 lata. Z wykształcenia jest prawnikiem. W łomżyńskim magistracie pracuje od trzech lat. Przez ten czas odpowiedzialny był za nadzór właścicielski. Ponadto był m.in. członkiem zespołów eksperckich ds. edukacji i pomocy społecznej w podlaskich samorządach.

- To wielki zaszczyt pracować na rzecz miasta Łomża i jego mieszkańców, i zarazem wielka odpowiedzialność. Przez ostatnie trzy lata miałem okazję bliżej przyjrzeć się pracy urzędu. Wiem, że czeka mnie wiele ciężkiej pracy, ale zrobię wszystko, aby temu zadaniu sprostać. Zamierzam najlepiej jak tylko potrafię realizować zadania nakreślone przez Pana Prezydenta – mówi Andrzej Stypułkowski, nowy zastępca prezydenta miasta.

Andrzej Stypułkowski będzie pełnił odpowiedzialność za edukację, kulturę i pomoc społeczną od piątku, 8 lutego.

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe