Żar ognia – zakochani u św. Walentego

  • 09.02.2019, 13:36
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Żar ognia – zakochani u św. Walentego
Wydział Duszpasterstwa Rodzin wraz z Opactwem Sióstr Benedyktynek w Łomży, zaprasza po raz kolejny zakochanych na Mszę św. z obrzędem błogosławieństwa narzeczonych.

„Żar ognia – zakochani u św. Walentego.” – to myśl przewodnia spotkania! W ten wyjątkowy dzień duszpaterze będą wspólnie modlić się przez wstawiennictwo św. Walentego za tych i z tymi, których połączyła wspólna droga, a na niej uczucie i pragnienie budowania małżeństwa.

Pismo święte mówi o miłości jako żarze ognia. Ten symbol zawiera bogate przesłanie: miłość ogrzewa, rozświetla, rozpala, jednoczy i wskazuje na Boga, jako jedyną Miłość która płonie. Wszyscy zakochani, narzeczeni, jak i małżonkowie, są przez Boga zaproszeni do odkrywania tego żaru w swoich sercach.

Msza św. zostanie odprawiona w Kościele Panien Benedyktynek w Łomży przy ulicy Dwornej 32, w Walentynki 14 lutego br., o godzinie 17:00.

 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rydzyk
rydzyk 10.02.2019, 08:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.


Pozostałe