Koncert to nie wszystko! Zbiórka dla Adama wciąż trwa [FOTO]

  • 11.02.2019, 10:27 (aktualizacja 11.02.2019, 14:22)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Koncert to nie wszystko! Zbiórka dla Adama wciąż trwa [FOTO]
To był koncert połączony ze zbiórką na operację brygadiera Związku Strzeleckiego Adama Bidasa. Adam zawsze pomagał innym, teraz sam potrzebuje pomocy

Adam Bidas to sandomierski społecznik, pomysłodawca i organizator Marszu Szlakiem Puławiaków Powstańców Styczniowych Dwikozy-Słupcza-Sandomierz, założyciel jednostki Strzeleckiej „Strzelec” OSW w Sandomierzu i Grupy Rekonstrukcji Historycznej „Niezłomni 1939-1963”, promotor idei patriotycznych, wielokrotnie niosący pomoc innym i zaangażowany w akcje społeczne.

Organizatorem głównym koncertu ROCK DLA ADAMA jest Jednostka Strzelecka 1012 Łomża im. 33 Pułku Piechoty Ziemi Łomżyńskiej. Wydarzenie swoim patronatem objął prezydent Mariusz Chrzanowski.W auli Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości na scenie wystąpili: Studio Wokalne eMDeK, Soliści, Kidsy, Urszula Durzyńska, Magda Sinoff, uczniowie SP 4, Sara „5tka” Konert, Akustyczny Mak, THE BL BLUES BAND. Program muzyczny uzupełni pokaz działań dynamicznych Policji i Grupy Ratowniczej NADZIEJA oraz wystawy sprzętu wojska, policji i grup rekonstrukcyjnych. Było również stoisko Łomża Piecze Ciasta, gdzie będzie można nabyć słodkości.

 

Z naszej strony plan został zrealizowany w 100%. Przez cały dzień atmosfera była przyjemna, połączyliśmy się nawet w połowie koncertu z Adamem Bidasem, był zaskoczony i dziękował publiczności. Puszki, do których były zbierane pieniądze nie były jeszcze otwierane, ponieważ chcemy je postawić w między innymi w łomżyńskiej "Warce" i innych punktach, tak by zebrać, jak najwięcej funduszy-informuje młodszy inspektor Adam Perkowski, dowódca jednostki strzeleckiej 1012 Łomża.

Koncert się skończył jednak to nie koniec możliwości wsparcia Adama. Wpłat można dokonywać również tu: https://zrzutka.pl/at39xa

Adam zawsze pomagał innym, teraz sam potrzebuje pomocy. W wyniku przewlekłego wirusowego zapalenia wątroby typu C na jego wątrobie pojawił się guz. Jedyna możliwość leczenia to termoablacja guza. Trzeba się jednak śpieszyć, gdyż błyskawicznie rosnąca zmiana może być zbyt duża, by ją zoperować. Czas oczekiwania na zabieg refundowany wynosi rok. Jest możliwość wykonania operacji szybciej, ale potrzeba środków finansowych w kwocie 30 tys. zł.


 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe