Za szybcy w mieście... stracili prawo jazdy!

  • 11.02.2019, 14:37
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Za szybcy w mieście... stracili prawo jazdy!
Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali uprawnienia do kierowania kolejnym trzem nieodpowiedzialnym kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. We wszystkich przypadkach miejsca te zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Jak informuje Policja, funkcjonariusze z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali uprawnienia do kierowania kolejnym trzem nieodpowiedzialnym kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Do wszystkich kontroli doszło w Śniadowie, a miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W sobotnie popołudnie na radar „wpadł”  41-latek, który kierował renault. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. Z kolei w niedzielę, najpierw około godziny 12.00, została zatrzymana do kontroli kierująca bmw, która przekroczyła dozwoloną prędkość o 55 km/h. Niespełna kilka minut później na tym samym odcinku drogi, zatrzymany został kierowca opla. 42 – latek jechał z prędkością 103 km/h, przy obowiązującym ograniczeniu do 50 km/h. Wszyscy nieodpowiedzialni kierowcy stracili prawo jazdy. Dodatkowo, każdy z nich został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz otrzymał 10 punktów karnych.  

Policjanci apelują  o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe