Napisz kartkę prosto z serca

  • 12.02.2019, 07:52 (aktualizacja 12.02.2019, 08:04)
  • www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Napisz kartkę prosto z serca
Po udanej zbiórce środków na leczenie małej Samiry z Łomży Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego zaprasza do akcji „Napisz kartkę do Samiry”.

Samira jest właśnie w trakcie immunoterapii w Krakowie. Walkę Samiry o powrót do zdrowia możesz wesprzeć pisząc do niej samodzielnie zrobion kartkę z życzeniami.

Pięknie zrobione i wypisane karty z życzeniami można składać w sekretariacie szkoły (ul. Piękna 2) do 21 lutego 2019roku. Przypomnijmy, iż 4-letnia Samira choruje na najgroźniejszy dziecięcy nowotwór, neuroblastome IV stopnia złośliwości. Ma za sobą liczne cykle chemioterapii i operację.

Łomżyniacy nie pozostawili dziewczynki i rodziców samych sobie. Zbierali pieniądze, prowadzili licytacje i wspomagali konto darowiznami. Wszystko po to by zdobyć 900 tysięcy na immunoterapię w Krakowie. Udało się. Teraz potrzebne jest wsparcie dobrym słowem.

Dlatego napisz kartkę prosto z serca!

www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe