Galeria N zaprasza

 • 12.02.2019, 15:20 (aktualizacja 12.02.2019, 15:25)
 • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Galeria N zaprasza
Klub Wojskowy w Łomży i Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży zapraszają na wystawę malarstwa Elżbiety Laskowskiej.
Elżbieta Laskowska urodzona w 1959 roku, mieszkanka Łomży, mówi o sobie i o twórczości: 
Zawsze byłam pracowita, lubiłam się uczyć i już w dzieciństwie dostrzegano u mnie zmysł artystyczny. Mam romantyczną duszę i we wszystko co robię wkładam moje serce. Przez cztery lata liceum prowadziłam, kaligrafowałam i ozdabiałam kronikę szkolną. Interesuje mnie przyroda, natura oraz architektura budowli i urządzanie wnętrz. Lubię również wykonywać różnego rodzaju stroiki okolicznościowe i ikebany z kwiatów. Łącznie z dekoracjami półmisków z żywnością (lepiej smakują). Jednak najbardziej rozkochałam się w przepięknych barwach i malowaniu farbą akrylową. Moją pasją i inspiracją są kwiaty. Te przepiękne cuda natury zdobią nasze ogrody, balkony, mieszkania i są w zasięgu ręki. Pięknie pachną i szybko więdną a przeniesione na płótno pozostają z nami na zawsze. Maluję również martwą naturę i pejzaże ale to już w dalszym planie...
Każdy człowiek jest innym kwiatem w ogrodzie wszechświata i powinien jak kwiat emanować tylko właściwym pięknem. Mówią, że ludzie, którzy malują są wrażliwi i widzą oczami duszy. Podpisuję się pod tymi słowami”.
Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe