Drogowcy wracają na 645

  • 22.02.2019, 12:56 (aktualizacja 22.02.2019, 13:00)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Drogowcy wracają na 645
Wznowienie 1 marca po zimowej przerwie prac przy przebudowie drogi wojewódzkiej nr 645 między Łomżą a Nowogrodem zapowiadają przedstawiciele wykonawcy, czyli Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego w Łomży (lider) oraz Unibep w Bielsku Podlaskim i BIK-Projekt w Łomży.

Na ogół kontrakty na inwestycje drogowe przewidują zimową przerwę w pracach między 15 grudnia a 15 marca, ale realizatorzy modernizacji ważnej trasy w kierunku m. in. Olsztyna, uznali, że zima prawdopodobnie już nie wróci i zamierzają wznowić budowę 1 marca.

Zadanie polega – według oficjalnych zapisów - na „budowie i rozbudowie drogi wojewódzkiej Nr 645 wraz z drogowymi obiektami inżynierskimi i niezbędną infrastrukturą techniczną na odcinku Nowogród – Łomża wraz z obejściem. m. Stare Kupiski”. To ponad 10 kilometrów głównej trasy z towarzyszącymi obiektami.

Termin zakończenia prac to początek września tego roku.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe