Czy nasi pojadą na olimpiadę do Paryża w 2024? [VIDEO]

  • 22.02.2019, 21:19 (aktualizacja 23.02.2019, 09:11)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Czy nasi pojadą na olimpiadę do Paryża w 2024? [VIDEO]
Break Dance to taniec, który narodził się w latach 70. XX wieku na ulicach Nowego Jorku. Mieszkańcom Łomży jest bardzo dobrze znany dzięki podopiecznym B.K.Step Marka Kisiela i jego instruktorów. To oni od lat zaszczepiają taniec w sercach i umysłach młodych ludzi. To, co najważniejsze robią to z ogromnymi sukcesami.

Łomżyniacy mają na swoim koncie wielokrotne tytuły mistrzów Polski, mistrzów Europy, czy mistrzów świata. Członkowie Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego poważnie zastanawiają się nad tym, czy do programu igrzysk olimpijskich w Paryżu w 2024 roku nie włączyć właśnie tańca Break Dance. Ostateczną decyzję poznamy we wrześniu. Jeśli ten styl tańca pojawi się jako dyscyplina olimpijska, mamy w naszym mieście drużynę za którą na pewno wszyscy będą trzymać kciuki.

O sukcesach, przyszłości i o tym, co znaczy dla łomżyńskich tancerzy fakt, że Break Dance zostałby dyscypliną olimpijska? O tym dowiecie się z rozmowy z Markiem Kisielem.

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sylwia
Sylwia 25.02.2019, 15:55
W końcu jakaś pozytywna zmiana. Ten dziennikarz ma bardzo medialny głos, potrafi zaciekawić widza. Jego poprzedniczka flaki z olejem i marna aparycja. Tej pani już podziękujemy.

Pozostałe