Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 22:43

Medale Fighterów

Kilka miejsc na podium wywalczyli zawodnicy Fight Club Łomża w IX Mistrzostwach Polski BJJ NOGI w Luboniu. Była to największa w kraju impreza w sportach chwytanych, liczba zawodników przekroczyła 1500 osób.

Autor: Fight Club Łomża

Jak informuje trener klubu Damian Zorczykowski, pięcioosobowa reprezentacja Fight Club Łomża przemierzyła ponad 1000 kilometrów, aby wziąć udział w mistrzowskich zmaganiach.
Już w pierwszym dniu zmagań 1 miejsce zdobyła Dominika Steczkowska w kategorii do 66 kg juniorek.
- Warto dodać, że Dominika wygrała z dziewczyną, która była najlepsza wśród seniorek – podkreśla prezes.
Trzecie miejsce po 4 walkach zdobył Norbert Batogowski w kategorii do 97 kg „Białe pasy”. Krystian Nosek, niestety, po 3 walkach odpadł z turnieju.
W drugim dniu mistrzostw terminatorem został Hubert Sulewski, który stoczył 6 walk i wszystkie wygrał, a tym samym został mistrzem Polski w kategorii do 73.5 kg „Adult niebieskie pasy”.
- Ogromne brawa i szacunek za to dokonanie tego – mówi Damian Zorczykowski.
Sam zakończył turniej jako brązowy medalista w kategorii do 79.5 kg „Master 1 brązowe pasy”.
- Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom, był to świetny występ naszego teamu, który pokazuje, że z zawodnikami z Łomży należy się liczyć. Wyprawa była możliwa dzięki naszemu niezastąpionemu sponsorowi Firmie Sonarol Sp.j. Najda, Bardzo dziękujemy – podsumowuje Damian Zorczykowski.